Teatr Kwadrat gra nad Wisłą

"Ślub doskonały" - reż. Marcin Sławiński - Teatr Kwadrat w Warszawie

Chociaż wakacje się skończyły Kwadrat podróżuje i pomimo trwającego remontu na Marszałkowskiej ciągle gra! We wrześniu zapraszamy w nowe gościnne progi. Tym razem spektakle będzie można oglądać w bardzo ciekawej przestrzeni nowoczesnego budynku Wydziału Scenografii Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39. Zapraszamy już od 10 września. Współpracę z ASP Teatr rozpoczyna od przedstawienia „Ślub doskonały” - będzie to naprawdę udany związek

Od maja 2015 trwa modernizacja siedziby Teatru Kwadrat przy ul. Marszałkowskiej 138. Koniec prac zaplanowany jest na początek 2016 roku. Nowoczesne wnętrze będzie zachęcać widzów do oglądania spektakli na trzech odremontowanych scenach.

Tymczasem we wrześniu Zespół Kwadratu zaprasza widzów w nowe gościnne progi. Spektakle będzie można oglądać w ciekawej przestrzeni budynku Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39.

Otwarty w 2013 roku gmach mieści wydziały Rzeźby, Sztuki Mediów i Scenografii.

Oprócz artystycznych pracowni i sal wykładowych znajduje się w nim profesjonalna Sala Widowiskowa.

Dzięki przychylności Władz Uczelni Teatr Kwadrat przez cały wrzesień będzie prezentował swoje spektakle w tym interesującym, artystycznym otoczeniu.

Nowa lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. W pobliżu znajduje się Centrum Nauki Kopernik, stacja metra, modne nadwiślańskie bary, pomnik Syrenki Warszawskiej, zjawiskowo oświetlone wieczorową porą mosty. Idealne miejsce na końcówkę lata w mieście!

Pierwsze przedstawienie będzie można zobaczyć już 10 września. Współpracę z ASP Kwadrat rozpoczyna spektaklem „Ślub doskonały". Tytuł wydaje się idealny na początek udanego związku. W przedstawieniu zobaczymy m.in. Pawła Małaszyńskiego i Martę Żmudę Trzebiatowską.

Repertuar na wrzesień dostępny jest na stronie Teatru. Bilety na wszystkie spektakle można nabyć w kasie Teatru przy Marszałkowskiej oraz online.

(-)
Materiał Teatru
7 września 2015

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia