Teatr Mały rozpoczyna sezon

"Ania z Zielonego Wzgórza " - reż. Małgorzata Flegel - Teatr Mały w Manufakturze

To już siódmy sezon Teatru Małego w Manufakturze. Inauguracja w sobotę, 12 września. W teatrze trwają próby do październikowej premiery "Ani z Zielonego Wzgórza".

Na otwarcie sezonu Teatr Mały w Manufakturze proponuje komedię włoskiego autora Aldo Nikolaja "To nie była piąta, to była dziewiąta" z bardzo dobrymi rolami Magdaleny Drewnowskiej, Witolda Łuczyńskiego i Rafała Dąbrowskiego w reżyserii Mariusza Pilawskiego.

- Za tydzień zagramy ponownie ostatnią naszą premierę, którą daliśmy pod koniec czerwca - "Scenariusz dla trzech aktorek" Bogusława Schaeffera w reżyserii Bogusława Semotiuka z udziałem Loretty Cichowicz, Magdaleny Drewnowskiej i Marii Semotiuk, potem wznowimy "Balladynę", a 9 października nowa premiera - zaprasza dyrektor Mariusz Pilawski.

Od końca sierpnia trwają próby ANI z ZIELONEGO WZGÓRZA z Anną Wysocką-Jaworską w tytułowej roli. Rolę Gilberta zagra Rafał Dąbrowski, a Diany - Ola Rodzik. Scenariusz zaadaptowała i reżyseruje Małgorzata Flegel. Scenografię projektuje Agnieszka Izydorczyk, a oryginalną muzykę komponuje znany łódzki muzyk i kompozytor Michał Izydorczyk.

(-)
Materiał Teatru
10 września 2015

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...