Teatr Muzyczny w obiektywie

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

W styczniu 2016 r. minęły dwa lata od powstania Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego. Z tej okazji zapraszamy na wystawę fotografii Pawła Modlińskiego dokumentującą wydarzenia artystyczne Teatru.

„Teatr Muzyczny w obiektywie" - pierwsza autorska wystawa Pawła Modlińskiego jest efektem prawie półtorarocznej współpracy fotografa z Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym. Modliński prezentuje na niej swój dotychczasowy dorobek fotografii teatralnej i koncertowej. Zobaczymy wybrane zdjęcia z dotychczasowych 10 premier Teatru, a także z najciekawszych koncertów, jakie odbyły się na scenie w Pałacu Dąmbskich.

Paweł Modliński to rodowity Torunianin. Fotograf-pasjonat od lat związany z instytucjami kulturalnymi regionu, dla którego fotografia jest przede wszystkim formą odskoczni od codzienności. Swoje prace prezentował na kilku wystawach pokazujących dorobek uczestników Toruńskich Spacerów Fotograficznych. Specjalizuje się w fotografii portretowej - zdjęcia jego autorstwa są wykorzystywane w portfolio modelek, muzyków i aktorów.

Wernisaż wystawy odbędzie się 22 stycznia o g. 18:00 w teatralnej Galerii Proscenium (Żeglarska 8). Wstęp wolny. Wystawy czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 18:00 oraz podczas spektakli i koncertów.

(-)
Materiał Teatru
20 stycznia 2016

Książka tygodnia

Rzecz w teatrze Jana Klaty
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Michalina Lubaszewska

Trailer tygodnia