Teatr Polski w Bydgoszczy znów otwarty dla widzów

"Inna dusza" - reż. Michał Siegoczyński, "Trump i pole kukurydzy" - reż. Pawła Łysaka - Teatr Polski w Bydgoszczy

Po prawie trzymiesięcznej przerwie, wywołanej epidemią, Teatr Polski w Bydgoszczy wznawia swoje spektakle. Jeszcze pod koniec czerwca widzowie będą mogli na żywo obejrzeć dwa spektakle z repertuaru TPB.

Jako pierwszy na bydgoskiej scenie zostanie wystawiony spektakl „Inna dusza" w reżyserii Michała Siegoczyńskiego, który powstał w oparciu o utwór Łukasza Orbitowskiego o tym samym tytule. Spektakl, którego akcja dzieje się w Bydgoszczy, był ostatnim, który został wystawiony w TPB przed zamknięciem, dlatego powróci na scenę jako pierwszy. Na pokazy „Innej duszy" zapraszamy 19, 20 i 21 czerwca.
Drugą propozycją Teatru Polskiego w Bydgoszczy na czerwcowe weekendy będzie „Trump i pole kukurydzy" w reż. Pawła Łysaka. Na pytanie jak wspólnie działać dla dobra naszej planety, twórcy spektaklu spróbują odpowiedzieć 26, 27 i 28 czerwca.
Teatr Polski w Bydgoszczy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić widzom bezpieczeństwo i komfortowe warunki do uczestnictwa w spektaklach, dlatego wraz z rozpoczęciem sprzedaży, która zacznie się jeszcze w tym tygodniu, zostaną opublikowane szczegółowe wytyczne dotyczące uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez TPB.

O dalszych planach repertuarowych będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

„Inna dusza" w reż. Michała Siegoczyńskiego:
19 czerwca – piątek – godz. 19.00
20 czerwca – sobota – godz. 19.00
21 czerwca – niedziela – godz. 16.00

„Trump i pole kukurydzy" w reż. Pawła Łysaka:
26 czerwca – piątek – godz. 19.00
27 czerwca – sobota – godz. 19.00
28 czerwca – niedziela – godz. 16.00

Aleksandra Rzęska
Materiał nadesłany
4 czerwca 2020

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia