Teatr Polski w Poznaniu online

Teatr Polski w Poznaniu

Teatr Polski w Poznaniu, choć zamknięty po raz pierwszy w historii, nie daje o sobie zapomnieć. W sieci dostępne są niezwykłe - pandemiczne - etiudy teatralne w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego i nie tylko. Można je oglądać na FB Teatru Polskiego oraz na kanale youtubowym.

 

Do sieci przeniosły się spotkania U króla Stasia - te zobaczyć można również na teatralnym facebooku oraz na kanale Youtube

Wkrótce usłyszeć też będzie można audiobooka "Nany" w wykonaniu zespołu aktorskiego Teatru Polskiego w Poznaniu.

A już w najbliższą niedzielę zapraszamy on-line na TEATRANKI W SIECI, czyli wirtualne zabawy teatralne dla fajnych dzieci i fajnych rodziców. Zabawa pod tytułem "DOMORYMOWANKI" inspirowana jest spektaklem „Ojczyzna" według sztuki Krystyny Miłobędzkiej w reżyserii Justyny Sobczyk, który miał premierę 12 marca 2016.

W niedzielę 24 maja o g. 11.00 do wspólnej zabawy zaprasza Dom, czyli Piotr Dąbrowski.

Posłuchacie opowieści o Domu, usłyszycie, jakie wypełniają go dźwięki i słowa. Będziecie mogli też, przy pomocy tylko jednego słowa, zbudować opowieść, a wykorzystując trzy litery i kredki stworzyć swój własny świat. Zobaczycie też z kim spotkał się Dom.

Chcielibyśmy, aby zabawa dla najmłodszych była wspólna więc prosimy o przygotowanie: kartki papieru z bloku rysunkowego i technicznego, nożyczek, kolorowych pisaków lub kredek.

Zapraszamy i życzymy Państwu dobrej zabawy!

(-)
Materiał nadesłany
23 maja 2020

Książka tygodnia

Jak przejąć kontrolę nad światem nie wychodząc z domu
Wydawnictwo Literackie
Dorota Masłowska

Trailer tygodnia