Teatr słodkim, rodzinnym wydarzeniem

"Teatralne Podwieczorki"

Zakończyła się pierwszą edycję "Teatralnych Podwieczorków", która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W związku z tym postanowiono rozpocząć kolejny cykl.

Organizatorzy mają nadzieję, że widownia dopisze równie licznie, jak poprzednio.  A oto kilka słów na temat niedzielnych spektakli granych na małym dworcu w Katowicach - Dąbrówce Małej.

Dla dorosłych, poważnych widzów teatry szykują zwykle uczty duchowe. My zapraszamy mniejszych, poważnych widzów na „Teatralne Podwieczorki” - które będą się odbywać na scenie Teatru Gry i Ludzie, w każdą niedzielę o godzinie 16:00.

Podwieczorek kojarzy się z czymś przyjemnym, zazwyczaj słodkim i najlepiej smakuje gdy spożywany jest rodzinnie. Chcemy by teatr był dla naszych widzów równie słodkim, rodzinnym wydarzeniem. W foyer czekać będzie drobny, słodki poczęstunek oraz materiały plastyczne, by umilić czas oczekiwania na spektakl.

Jesteśmy jedynym w województwie teatrem offowym, który samodzielnie utrzymuje własną scenę. Teraz dodatkowo staliśmy się jedynym, który przygotował stały repertuar dla dzieci. Zależy nam na tym, aby nasz teatr zaistniał jako ważne miejsce na kulturalnej mapie województwa, dlatego nasze spektakle (zwłaszcza te skierowane do najmłodszych widzów) przygotowujemy z największą starannością i zaangażowaniem.
Spektakle realizowane są w ramach cyklu TEATRALNE PODWIECZORKI, którego współorganizatorem jest Instytucja Kultury Katowice – Miasto Ogrodów.

(-)
Materiały Organizatorów
12 kwietnia 2012

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...