Teatr Stary partnerem styczniowego "Znaku"

Wspólna akcja promocyjna

Udana współpraca Teatru Starego z miesięcznikiem ZNAK przy okazji jubileuszowego 700-ego wydania tego prestiżowego czasopisma społeczno-kulturalnego zaowocowała kolejną wspólną akcją promocyjną, w której, oprócz Teatru Starego, biorą udział szanowane i znaczące instytucje kultury z całej Polski.

W programie partnerskim znalazły się Teatr Łaźnia Nowa z Krakowa, Teatr Polski w Poznaniu, Teatr Ósmego Dnia z Poznania, Teatr Współczesny z Warszawy, czy Muzeum Narodowe we Wrocławiu.

"Pierwsza edycja programu partnerskiego zorganizowana z okazji jubileuszu 700 numeru miesięcznika ZNAK cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony instytucji kultury, jak i naszych czytelników. Dlatego postanowiliśmy kontynuować akcję "ZNAK. Miesięcznik z kulturą". Dzięki naszym partnerom możemy zaoferować naszym odbiorcom bonifikaty na spektakle, koncerty i wydarzenia organizowane w styczniu i lutym 2014 roku. Mamy nadzieję, że druga edycja akcji również będzie tak dobrze odebrana" mówi Dominika Kozłowska, redaktor naczelna miesięcznika ZNAK.

(-)
Materiał Teatru
4 stycznia 2014

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...