Teatralne Podwieczorki w Katowicach

Rozrywka rodzinna

Po ogromnym zainteresowaniu w poprzednim sezonie również i w tym, Teatr Gry i Ludzie w Katowicach zaprasza tych mniejszych i tych odrobinę większych widzów na "Teatralne Podwieczorki"!

W każdą niedzielę, na scenie Teatru Gry i Ludzie, przy Al. Niepodległości 2, począwszy od 21 października, o godzinie 16:00 każdy znajdzie uśmiech, zabawę i prawdziwą ucztę teatralną. We foyer czekać będzie na widzów drobny, słodki poczęstunek oraz mnóstwo kredek, farbek i papieru kolorowego, które niewątpliwie umilą czas oczekiwania na trzeci dzwonek.

Takie sobie bajeczki
Troje poszukiwaczy skarbów znajduje na pustyni tajemniczą księgę. Otwierając jej stronnice ożywiają kolejne bajki. Pierwsza z nich opowiada, jak lampart dostał plam na skórze i skąd inne zwierzęta mają swoje kolory. W bajce tej wykorzystano techniki marionetkowe i etniczną muzykę afrykańską.  Jak nosorożec nabawił się swojej skóry opowiada o tym, jak złośliwy i źle wychowany nosorożec został ukarany przez sprytnego Persa, skutkiem czego po dziś dzień ma on pomarszczoną skórę. Słoniątko to pogodna historyjka o tym, że ciekawość popłaca oraz skąd i po co słoniowi długi nos. W tej bajce wykorzystano lalki mimiczne. Po przeczytaniu wszystkich bajek poszukiwacze dochodzą do wniosku, że książka jest najcenniejszym skarbem, jaki mogli znaleźć i postanawiają zakończyć wyprawę.

4.11 - "TAKIE SOBIE BAJECZKI"
11.11 - "CYBERBAJARZ"
18.11 - "KOTY TRZY"
25.11 – PREMIERA

Miejsce:
Teatr Gry i Ludzie, Katowice, al. Niepodległości 2 (budynek dawnego dworca kolejowego Katowice – Dąbrówka Mała)
Ceny biletów:
normalny 14,- zł, rodzinny (dla 4 osób) 42,- zł
Rezerwacja biletów:
e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl
tel. stacjonarny: (32) 354 27 35 – w dniu spektaklu od godziny 11:00
tel. komórkowy: 501 395 069 – codziennie
Kasa będzie czynna w dniu spektaklu, od godz. 14.30
Więcej na:
www.gryiludzie.pl, www.facebook.com/TeatrGiL

 

(-)
Materiał Organizatora
30 października 2012

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...