Teatralny cień w Parku Julianowskim

niedziele z Teatrem Pinokio

Spotkania odbędą się w dniach: 29 lipca oraz 5 sierpnia 2012 r. o godzinie 11.00 w Parku im. Adama Mickiewicza w Łodzi ( Park Julianowski).

"Latem zapraszamy do cienia" to minispektakle zrealizowane w technice teatru cieni, w sposób metaforyczny odwołujące się do dziecięcej wyobraźni. Zostaną one zaprezentowane w teatrowozie - scenie objazdowej, będącej jedną z ważniejszych atrakcji Teatru Pinokio. 

Letni Festiwal Sztuki to wspólna nazwa dla szeregu inicjatyw kulturalnych, które w okresie wakacji odbywają się w Łodzi. Większość wydarzeń odbywa się w ogólnodostępnej przestrzeni miejskiej, m. in. w parkach, na płycie Rynku Staromiejskiego.

Na program Festiwalu składają się różnorodne wydarzenia dedykowane rozmaitym grupom odbiorców: dla rodzin - pikniki; dla melomanów - koncerty oraz warsztaty muzyczne; ponadto - niezwykle popularne plenerowe pokazy filmów. Celem tych wszystkich działań jest uatrakcyjnienie łodzianom letnich miesięcy spędzanych w naszym mieście.

Dzięki różnorodnym formom, przyjaznym i ciekawym lokalizacjom oraz bezpłatnemu, lub płatnemu jedynie symbolicznie, wstępowi na wydarzenia Letni Festiwal Sztuki staje się imprezą dostępną dla wszystkich mieszkańców miasta.

(-)
Materiały Teatru
27 lipca 2012

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...