Teatralny openair w niedzielę

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Już w najbliższą niedzielę 13 września od godz. 13.00, po wakacyjnej przerwie Teatr Solskiego przywita się z widzami podczas Teatralnego Openair'a. Będzie to okazja do wspólnej zabawy i zapoznania się z teatralnymi planami na nowy sezon.

- "Teatralny openair" to inicjatywa dzięki której można poznać teatr od bardziej nieformalnej strony. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miasta - mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny.

W foyer tarnowskiego teatru będzie można spotkać aktorów i oczywiście miło pogawędzić, a także przymierzyć kostiumy bohaterów z ostatnich spektakli, a obok nich także te które od dawna leżą w magazynach. Specjalna plansza umożliwi wszystkim chętnym stworzenie własnego plakatu z "Lokomotywy II", "Trzech sióstr" czy "Alicji w krainie czarów". Jak zawsze wspólnie z nami będą animatorzy zabaw i wolontariusze, którzy zadbają o najmłodszych gości, urozmaicając im czas różnego rodzaju grami, malowaniem twarzy i konkursami. Osoby ciekawe tego jak wygląda teatr "od kuchni" będą mogły zwiedzić kulisy Solskiego.

- Przygotowaliśmy wiele atrakcji - wszyscy chętni, którzy nas odwiedzą mogą m.in. otrzymać wyjątkowy repertuar ze swoim zdjęciem, przymierzyć kostium królowej, a może nawet wygrać bon na spektakle dla dorosłych w nowym sezonie lub zaproszenie na miesięczne warsztaty teatralne. Na Mickiewicza 4 zobaczymy się już 13 września w godzinach od 13:00 do 16:00 - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru.

Spośród osób, które wypełnią krótki formularz kontaktowy, teatr rozlosuje m.in. vouchery na spektakle komediowe w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, zaproszenie na miesięczne warsztaty teatralne dla dzieci, voucher na rodzinny obiad w Restauracji Pasaż w Tarnowie, Skodę na weekend, czy karnety do FitCurves.

Swoją imprezą Teatr włącza się również w tarnowskie Dionizje, które rozpoczną się w Tarnowie już 25 września. W Teatrze Solskiego swoje najlepsze winiarskie produkty zaprezentuje podczas degustacji Winnica Zadora ze Szczepanowic.

Uwaga! Na pierwszych 50 gości będą czekały zaproszenia na spektakle, które będzie można zobaczyć w najbliższych miesiącach w tarnowskim teatrze.

(-)
Materiał Teatru
12 września 2015

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...