Teatralny Plac Zabaw

najmłodsi w Instytucie Raszewskiego

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza do Łazieniek na spacery z kaczką-przewodniczką. W programie: zwiedzanie obiektów teatralnych, gry i zabawy animacyjne, spektakl "Teatralny Plac Zabaw Jana Dormana".

Młodzi widzowie przeniosą się wraz z trójką aktorów na plac zabaw, gdzie panują zasady, które dzieci znają z podwórka i szkolnego korytarza. Niepozorna kłótnia o kaczkę sprawia, że dziecięca rywalizacja niepostrzeżenie przeradza się w poważną, dorosłą wojnę. Można próbować ją odwołać, ale uda się to tylko wtedy, gdy widzowie pomogą aktorom i wspólnie z nimi wyprawią się do Krainy Słoneczników, by porozmawiać ze Słońcem.

Potem wspólnie z kaczką-oprowadzaczką przemierzą teatralne szlaki Łazienek Królewskich i przyjrzą się zabytkom z kaczej perspektywy!

***

spektakl dla dzieci w wieku 5-9 lat

W programie:

Spacer z kaczką-przewodniczką: zwiedzanie obiektów teatralnych, gry i zabawy animacyjne, spektakl "Teatralny Plac Zabaw Jana Dormana"

miejsce spektaklu: Instytut Teatralny, ul. Jazdów 1, miejsce spaceru: Muzeum Łazienki Królewskie

24, 25, 26 kwietnia 2013 | godz. 9:00 i 11:00

sobota 27 kwietnia 2013 | godz. 10:00

Bilety: 25 zł/osobę

Rezerwacja grupowa: justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl, 22 501-70-20, 509-782-849

Bilety na sobotę 27 kwietnia dostępne są on-line na http://www.eventim.pl/teatralny-plac-zabaw-jana-dormana-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=952856&xtcr=1&xtmc=teatralny

oraz w księgarni PROSPERO w Instytucie Teatralnym i punktach sprzedaży EVENTIM (m.in. kasy Empik, Media Markt, Saturn)

(-)
Materiał Organizatora
20 kwietnia 2013

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia