Teatralny projekt odnawialny

"Szymon Majewski - Wieczór fOCHu" - reż. Szymon Majewski - Och-Teatr w Warszawie

Po dobrze przyjętym debiucie pt. "One Mąż Show", Szymon zaprasza na cykl spotkań "Wieczór fOCHu". W styczniu rozpocznie się "teatralny projekt odnawialny" - wieczór pełen niepoprawanych żartów, nieprzewidywalny i... niepowtarzalny.

Jak zapowiada Szymon Majewski - co miesiąc będę zapraszać na nowy odcinek, ale w zasadzie każdy wieczór zawsze będzie premierowy. Nowy materiał, nowe tematy do omówienia. W miłej, stolikowej atmosferze kawiarni Och-Cafe zaprezentuję swoją, szymonową wizję Polski i reszty świata. Będzie to jednorazowe, aktualne satyryczne wystąpienie. "Wieczory fOCHu" będą numerowane - w każdym miesiącu zapraszać będziemy na kolejną odsłonę cyklu, a nowy odcinek będzie dotyczył innych spraw. Kto nie zobaczy styczniowego "Wieczoru fOCHu", w lutym trafi już na inny, choć równie zabawny stand-up. Wspólnym mianownikiem wszystkich wieczorów będzie błyskotliwe, cięte poczucie humoru. "Wieczory fOCHu" będą więc znakomitą okazja, by wygodnie zasiąść przy kawiarnianym stoliku, napić się kawy i wraz z Szymonem Majewskim śmiać się z coraz to nowych wydarzeń i zjawisk. Wszystko jednak będzie krążyć wokół narastających absurdów, a tych rzeczywistość dostarcza nam w odpowiedniej ilości. Zaproszę wszystkich do świata Szymona. Absurd, abstrakcja to moje lekartswa. Jedyne, które nie mają skutków ubocznych. - zaprasza Szymon Majewski.

Pierwszy "Wieczór fOCHu" Szymona Majewskiego już w styczniu 2015 roku: dokładnie w dniu 5. Urodzin Och-Teatru, czyli 16 stycznia zobaczyć będzie można Odcinek 1. Zapraszamy na niego także 17 i 18 stycznia 2015 r.

(-)
Materiał Teatru
16 stycznia 2015

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia