Teatralny sylwester z zabawą do rana

"Garderoba" - reż. Miro Prohozka - Teatr BARAKAH w Krakowie

Sylwester 2014/2015 nosi nazwę "Hipisi w PRL-u". Organizatorzy proponują spektakl "Garderobę", i zabawę się do rana.

W ramach biletu przysługiwać będzie lampka szampana, dwa dowolne napoje (alkoholowe/bezalkoholowe w zależności od preferencji), woda mineralna, ciepły posiłek, szwedzki stół i przekąski.

A o 22:00 przychodzisz do teatru, siadasz na widowni, oglądasz sztukę Masz dostęp do jakiejś połowy teatralnej przestrzeni: kasa, foyer, widownia, scena, bar (jak w naszym przypadku). Ale co z resztą? "Garderoba" jest wyjątkową okazją zajrzenia za kulisy, niczym niewidzialny szpieg przedzierający się do tego mitycznego miejsca, prywatności aktorów przed i po spektaklu. W spektaklu obserwujemy dwie aktorki, które przygotowują swe role, plotkują, ćwiczą, z niecierpliwością czekają na próbę. Ubrane w prywatność, a nie sceniczną kreację, dają się oglądać, by ukazać widzowi to, co normalnie dla niego niedostępne i osnute największą tajemnicą.

Data: 31 grudnia w środę o 20:00 (o 22:00 - Garderoba)

Miejsce: Paulińska 28 #Kraków

Twórcy:

obsada: Lidia Bogaczówna, Beata Wojciechowska

reżyseria: Miro Prohazka

autor: Miro Prohazka, konsultacja scenograficzna: Jerzy Rudzki, głosy: Aleksander Dudek, Marian Dudek, Jakub Kosiniak, Henryk Pasiut, Tomasz Piasecki

Czas trwania: 75 min

Premiera w Teatrze BARAKAH: 2008

Bilety: 140/120 zł, bilety można rezerwować: mailowo (rezerwacje@teatrbarakah.com), telefonicznie (887-229-827), za pomocą formularza na stronie www.teatrbarakah.com; bilety można nabywać: codziennie w godz. 10:00-14:00 w biurze teatru przy Paulińskiej 28, za pomocą przelewu (informacje na www.teatrbarakah.com) lub przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)

(-)
Materiał Teatru
31 grudnia 2014

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...