TPB na zakończenie sezonu

„Trump i pole kukurydzy" - reż. Paweł Łysak - Teatr Polski w Bydgoszczy

W najbliższy weekend na scenie TPB odbędą się ostatnie spektakle przed przerwą sezonową. 26, 27 i 28 czerwca widzowie będą mogli obejrzeć „Trumpa i pole kukurydzy" w reż. Pawła Łysaka.

„Trump i pole kukurydzy" w reż. Pawła Łysaka porusza tematy niezwykle aktualne w ostatnim czasie. Twórcy spektaklu zastanawiają się jak można uratować świat. Jakie czynniki mogą sprowokować społeczeństwo do wspólnego działania na rzecz dobra planety? Czy jedynym determinantem, który pozwoli przetrwać ludzkości jest strach?

Spektakl, znanego bydgoskiej publiczności duetu – Pawła Łysaka i Artura Pałygi, będzie można obejrzeć w Teatrze Polskim w najbliższy weekend. 26 i 27 czerwca (piątek, sobota) spektakl zostanie zagrany o godzinie 19.00, natomiast 28 czerwca (niedziela) o godz. 16.00.

Przerwa sezonowa w Teatrze Polskim w Bydgoszczy rozpocznie się na początku lipca i potrwa do połowy sierpnia. W tym czasie kasa biletowa TPB będzie nieczynna. Informacje o wrześniowym repertuarze Teatru Polskiego dostępne będą na przełomie lipca i sierpnia na stronie: www.teatrpolski.pl .

„Trump i pole kukurydzy" w reż. Pawła Łysaka:
26 czerwca – piątek – godz. 19.00
27 czerwca – sobota – godz. 19.00
28 czerwca – niedziela – godz. 16.00

Aleksandra Rzęska
Teatr Polski w Bydgoszczy
24 czerwca 2020
Portrety
Paweł Łysak

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia