Tymek i przyjaciele

Cykl Podwieczorków Teatralnych

W niedzielę 26 maja 2013 o godz. 16, w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach kolejny spektakl z cyklu Podwieczorków Teatralnych!

„TYMOTEUSZ MAJSTERKLEPKA"

Zepsuło wam się kiedyś auto albo waszym rodzicom? Taki sam problem miała pani Opowiadalska, która trafiła, niestety, do zakładu samochodowego „Konkurencja i Spółka" kierowanego przez chytrego i przebiegłego lisa. Chcecie zobaczyć czy poradziła sobie z samochodowym problemem? Czy nasz bohater Tymoteusz Rymcimci maczał palce w lisim oszustwie, a może on sam naprawił zepsuty samochód? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego spektaklu „Tymoteusz Majsterklepka" napisanego przez pana Jana Wilkowskiego.

W tej bajeczce poznacie również przyjaciół Tymka- Tutkę (różowy miś koala), Ptysia (mała panda), oraz rodzica Tymoteusza Rymcimci- Tatę Misia. Bajka „Tymoteusz Majsterklepka", to zabawna historia grupy Misiaków grana na kolorowej, kameralnej scence przez sześć marionetek sycylijskich. Wesoła, kolorowa scenografia i wpadające w ucho piosenki sprawiają, że nie tylko dzieci, ale również rodzice bawią się świetnie podczas kolejnej części przygód znanego w całej Polsce Tymoteusz Rymcimci.

Reżyseria/występują: Beata Zawiślak, Bartosz Socha

Czas trwania: około 35 minut

Bilet normalny - 14 złotych

Bilet rodzinny (3+1 gratis) - 42 złote

Rezerwacji można dokonywać poprzez: e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel. komórkowy: 501 395 069 - codziennie (również SMS),  tel. stacjonarny: (32) 354 27 35 – w dniu spektaklu od godziny 12.

(-)
Materiał organizatora
23 maja 2013

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...