Udręka komika i inne kolektywy

"Kotka na gorącym blaszanym dachu" - Grzegorz Chrapkiewicz, "Udręka życia" - Jan Englert, Teatr Szekspirowski w Gdańsku

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim trwa cykl gościnnych występów zespołu Teatru Narodowego z Warszawy. W jeszcze w listopadzie będzie można zobaczyć "Dowód na istnienie drugiego" Macieja Wojtyszki, "Kotkę na gorącym blaszanym dachu" Tennessee Williamsa i "Udrękę życia" Hanocha Levina. Dodatkowo 26 listopada teatr zaprasza na wyjątkową ucztę muzyczną. koncert zespołu BOKKA.


Druga połowa listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim upłynie pod znakiem znakomitych spektakli warszawskich teatrów.

Program:

20 i 21 listopada o godz. 19
Tennessee Williams "Kotka na gorącym blaszanym dachu", reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz

24 listopada (poniedziałek) o godz. 19:30
„Depresja komika" w reżyseria: Michał Walczak,

29 i 30 listopada o godz. 19, 30 listopada godz. 17
Hanoch Levin "Udręka życia", reżyseria: Jan Englert

Organizatorzy zapraszaja również na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. 26 listopada o godz. 20:00 na scenie GTS wystąpi tajemniczy i niezwykle utalentowany muzyczny kolektyw – BOKKA, autorzy takich utworów, jak „Town Of Strangers", „Reason" i „K&B". Artyści nie ujawniają swojej tożsamości, bo, jak mówią, całą uwagę chcą skierować na swoją muzykę. O ich sukcesie świadczy nie tylko ponad milion odsłon teledysku „Town Of Strangers" na YouTube i zawsze pełne sale podczas koncertów, ale też duże zainteresowanie i przychylność krytyki.

 

 

 

 

(-)
Materiał Teatru
19 listopada 2014

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia