Urodzinowe atrakcje

10. jubileusz Teatru Wit-Wit z Gliwic

Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza na jubileusz 10-lecia Teatru "Wit-Wit", który odbędzie się 16 września.

16 września 2012 /niedziela/ godz. 11.00 - scena GTM przy Nowym Świecie

Pieskie życie 

bajka muzyczna dla dzieci

Pieskie życie to historia dwóch bliźniaków, dalmatyńczyków szukających domu. Pieski nie mają właściciela, dlatego mieszkają w parku. Na swojej drodze spotykają różne zwierzęta: Królika, Papugę, Kota, Pana Rybę i Psa Kundla. Zwierzęta próbują pomóc naszym bohaterom zachęcając ich do tego aby stały się kimś innym. Przekonują małe dalmatyńczyki, że moda na pieski dawno się skończyła. Kropka i Cętek po nieudanych wcieleniach postanawiają jednak pozostać sobą i wierzą, że odnajdą prawdziwy dom. Po wielu przygodach wszystko kończy się szczęśliwie, a małe pieski wreszcie mają swego Pana i wymarzony dom.

Barwny spektakl ma żywą i wartką akcję. Jest pełen zabawnych sytuacji i gagów. Uwrażliwia dzieci na los zwierząt, uczy obowiązkowości i odpowiedzialności. Pokazuje dzieciom czym tak naprawdę jest przyjaźń. Dodatkowym walorem przedstawienia są piękne piosenki i ciekawe układy choreograficzne. 

bilety: 12 zł 

- - - - - - - - - - - - - - - - 
16 września 2012 /niedziela/ godz. 18.00 - scena GTM przy Nowym Świecie 

 Największe przeboje Teatru Wit-Wit i GTM Junior 

koncert

Koncert z udziałem byłych słuchaczy Studia Aktorskiego GTM Junior, w którym usłyszymy piosenki z musicali: "Serca dwa", "Happy people", "W oddaleniu", "Chłopcy z Placu Broni", "Stacja przeznaczenie". Autorami większości przebojów są Agnieszka i Przemysław Witkowicz. Na scenie pojawią się aktorzy i artyści, którzy swą przygodę z teatrem zaczynali w szeregach zespołu GTM Junior. Usłyszymy m.in. Andrzeja Skorupę, absolwenta Studium im. D. Baduszkowej w Gdyni, obecnie aktora związanego z Gliwickim Teatrem Muzycznym, znanego z pierwszoplanowych ról w "High School Musical", "Hair", "Tarzan". Na scenie pojawią się także: Dominika Kramarczyk - ostatnio kojarzona z rolą Jane w musicalu "Tarzan", (studentka gdyńskiego studium), Martyna Sojka - zwyciężczyni "Szansy na Sukces" (odcinek z piosenkami Ewy Farny); Martyna Budnik - znana z "Bitwy na głosy" (ekipa Natalii Kukulskiej), Maciek Pawlak ("Tarzan", "The Beatles & Queen", "Pinokio"), Michał Piprowski ("Pinokio", "Skarby Złotej Kaczki") - obecnie student Studium im. D. Baduszkowej w Gdyni, Ania Kaszowska - studentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach, Karolina Skrzyńska - laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i wielu innych wykonawców. 

bilety: norm. 20 zł, ulg. 15 zł 

rezerwacja i sprzedaż biletów: www.teatr.gliwice.pl 

Serdecznie zapraszamy!

(-)
Materiały Teatru
8 września 2012

Książka tygodnia

Sześć opowieści o tym, jak godnie przeżyć życie
Agencja Dramatu i Teatru "Adit"
Tomasz Kaczorowski

Trailer tygodnia