W Arlekinie drzwi otwarte

Filmowo-fotograficzna wycieczka po Teatrze Lalek Arlekin

29 lipca Łódź obchodzi swoje 590. urodziny. Władze miasta postanowiły wykorzystać tę okazję, aby pokazać łodzianom, jak zmienia się miasto. W najbliższy weekend zostanie otwartych dla zwiedzających większość łódzkich inwestycji, także Teatr Lalek Arlekin.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć jak przebiega proces unowocześnienia siedziby teatru na specjalną filmowo-fotograficzną wycieczkę, która odbędzie się w piątek 26 lipca o godzinie 16:00 w obecnej siedzibie teatru (ul. Piotrkowskiej 282a -kompleks zabudowań Białej Fabryki Ludwika Geyera, który jest siedzibą ZTL "Harnam"). Przewodnikiem będzie sam dyrektor Teatru Arlekin - Waldemar Wolański. Podczas spotkania będzie można obejrzeć prowadzoną, niemal dzień po dniu, dokumentację fotograficzną z poszczególnych etapów prac remontowych, a także wizualizację projektów modernizacji siedziby (czas trwania 60 minut).

Jak wziąć udział w spotkaniu? Wystarczy przyjść pod wskazany adres w najbliższy piątek. Wstęp na spotkanie jest wolny. Nie obowiązują zapisy.

Uczestniczyć w niej może grupa 100-osobowa.

***

Obecnie inwestycja jest na etapie rozbiórki wnętrza siedziby teatru i ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości obejrzenia stanu pracy wewnątrz budynku przy ul. Wólczańskiej 5.

(-)
Materiał Teatru
24 lipca 2013

Książka tygodnia

Utalentowani jak Nardelli
Sekcja Krytyków Teatralnych ZASP
red.: Anita Nowak, Krystyna Piaseczna, Piotr Rudzki

Trailer tygodnia