W Dramatycznym karnawał z "Momo"

"Momo" - reż. Agnieszka Korytkowska-Mazur - Teatr Dramatyczny w Białymstoku

Teatr Dramatyczny zaprasza najmłodszych widzów wraz z rodzicami do wspólnej zabawy z "Momo"!

"Momo" Michaela Ende to opowieść dla dzieci, młodzieży i rodziców. Dotyka jednego z najważniejszych problemów współczesności - braku czasu. Personifikacją pożeraczy czasu są Szarzy Panowie, przebiegli złodzieje, którzy bezlitośnie odkupują godziny. Walkę z nimi podejmuje bezdomna dziewczynka - Momo. Spektakl miał swoją premierę pod koniec listopada 2013 roku.

W najbliższą niedzielę, 12 stycznia będzie można nie tylko obejrzeć przedstawienie z udziałem m.in. fenomenalnych tancerzy z grupy Fair Play Crew, ale także wziąć udział w zabawach przygotowanych przez animatorów z Centrum Rozrywki "Bajkoland.

Na wszystkie dzieci, które przyjdą do Teatru, czeka wspólne malowanie szablonów z postaciami Momo, malowanie twarzy, a także okazja, aby pograć w gry "Momo/Memo" oraz "Momo. Kto pierwszy, ten gorszy".

Początek zabaw o godz. 14.30. Spektakl rozpocznie się o godz. 15.00. Bilety (w cenie: 25 zł - normalny, 20 zł - ulgowy) dostępne są w Kasie Teatru lub na www.dramatyczny.pl/bilety. Przy zakupie minimum trzech biletów, widzowie otrzymają wszystkie w cenie ulgowych.

(-)
Materiał Teatru
11 stycznia 2014

Książka tygodnia

Teatr lalek w dawnej Polsce
Fundacja Akademii Teatralnej i Akademia Teatralna
Marek Waszkiel

Trailer tygodnia