W Dramatycznym nowy aktorski "Pojedynek"

Monika Zaborska-Wróblewska vs. Piotr Szekowski

W najbliższy czwartek, 23 stycznia, "Scena na dole" w Wariatka Restaurant & Cocktail Bar ponownie stanie się miejscem "Pojedynku". Tym razem w aktorskich zmaganiach zobaczymy Monikę Zaborską-Wróblewską i Piotra Szekowskiego. Początek o godz. 19.00.

"Pojedynki" to niepowtarzalne wydarzenie, specjalnie wymyślane i tworzone danego wieczoru. To już trzecia odsłona akcji, w trakcie której aktorzy na oczach publiczności zmieniają się w postaci, w danym momencie tworzą nową, nieistniejącą jeszcze chwilę temu, wciągającą rzeczywistość. Będzie to pierwszy pojedynek, w którym rywalizować będą kobieta i mężczyzna: Monika Zaborska-Wróblewska i Piotra Szekowski. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Kasie Teatru oraz na www.dramatyczny.pl/bilety. Ilość miejsc ograniczona!

Widzowie ponownie mają szansę stworzyć własny scenariusz tego wieczoru. Wystarczy, że opiszą postać, miejsce oraz zdarzenie, którego przebieg chcieliby zobaczyć na scenie,

wg poniższego schematu:

- po pierwsze "postać" (w 10 zdaniach): jej wiek, cel (co ma do załatwienia, do czego dąży) oraz jakie problemy napotka na swojej drodze.

- po drugie "miejsce" (w 10 zdaniach): rzeczywiste lub fantastyczne, porę dnia oraz krótki opis otoczenia, w którym znajduje się opisana wcześniej postać,

- po trzecie "zdarzenie" (w 15 zdaniach): jego początek, przebieg, punkt kulminacyjny oraz zakończenie.

Swoje propozycje należy przesyłać na adres: widzowie@dramatyczny.pl. Najciekawsze pomysły tradycyjnie zostaną nagrodzone zaproszeniami na spektakle Teatru.

(-)
Materiał Teatru
22 stycznia 2014

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia

Artyści w spocie przec...
Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska,...