W kuluarach

"Garderoba" - reż. Miro Prohozka - Teatr BARAKAH w Krakowie

W nadchodzący weekend Teatr BARAKAH zaprasza nie gdzie indziej, jak do... "Garderoby". Widzowie, którzy - niczym Alicja z Krain Czarów - lubią zaglądać na drugą stronę lustra, będą mieli okazji zasmakować życia w kulisach

„Garderoba” to spektakl, który długo nie pojawiał się w gościnnych murach BARAKAH, ale już w piątek, sobotę i niedzielę o 19.00 powróci w pełnej krasie. Scenarzysta i reżyser spektaklu, Miro Prohazka, zna niedostępną publiczności twarz teatru od podszewki. W dzieciństwie jego placem zabaw były teatralne korytarze, które przemierzał u boku matki-aktorki. Jak w tej przestrzeni odnajdą się bohaterki jego przedstawienia? Dwie kobiety roztaczają cały wachlarz kuluarowych tematów: od lekkich i zabawnych historyjek, przez pikantne anegdoty aktorskiego światka, po bolesne kontrowersje, o których należy milczeć na salonach.

A już 27 maja o 19.00 Teatr BARAKAH zaprasza na spotkanie z Michałem Paulim – autorem książki „12 x śmierć”.  Spotkanie powiązane będzie z wernisażem prac malarskich Paulego. Wstęp jest bezpłatny.

Teatr BARAKAH, ul. Szeroka 6, Kraków
"Garderoba" – piątek, sobota i niedziela o godz. 19.00
scenariusz i reżyseria: Miro Prohozka
występują: Lidia Bogaczówna, Beata Wojciechowska
Rezerwacja biletów na www.teatrbarakah.com

Katarzyna Borys
Materiały Teatru
21 maja 2011

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...