W rolach głównych - nadmarionety

"Cyrk bez przemocy" - reż. Wiktora Wiktorczyk - Teatr Klinika Lalek

Wspaniały spektakl Teatru Klinika Lalek na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu! Przystojna żyrafa zakochana w treserze, potężny lew, który ryczeć potrafi i chce pożreć tresera, a także słoń, wirtuoz gry na trombonie, który potrafi latać i umie stać na trąbie!

W rolach tych niezwykłych zwierząt wystąpią lalki i nadmarionety – animowane przez aktorów barwne makiety zwierząt w ich naturalnych wielkościach. "Cyrk bez przemocy" to jedna z pierwszych tego typu inicjatyw na świecie!

Spektakl w reżyserii Wiktora Wiktorczyka adresowany jest do szerokiej grupy odbiorców bez względu na wiek. To widowisko rodzinne, które wprowadza nową jakość: obok ciekawych technik sztuki scenicznej, twórcy zwracają uwagę na szacunek dla istot żywych i piękno teatru lalek. Żyrafa zaśpiewa o miłości do natury, lew nauczy nas odwagi, a słoń pokaże, że wszystko w życiu jest możliwe... Razem z nadmarionetami zobaczymy także treserów, siłaczy, żonglerów i klaunów...

Widowisko odbędzie się na Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego w Teatrze Polskim we Wrocławiu. 17 kwietnia w języku polskim, a dzień później w języku angielskim, w oba dni o godzinie 10.00.

Teatr Klinika Lalek i Teatr Polski we Wrocławiu serdecznie zapraszają!

(-)
Materiał Teatru
20 marca 2018

Książka tygodnia

Ksiuty z Melpomeną
vis-a-vis
Stefan Wiechecki

Trailer tygodnia

Maskarada – Międzynaro...