Warsztatowa wiosna w toruńskim WOAK-u

27 marca zapraszamy do WOAK-u na teatralne popołudnie.

Warsztaty dla dzieci rozpoczynamy o godz. 17:00.

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty pedagogiczno-teatralne towarzyszące obchodom Międzynarodowego Dnia Teatru. Wspólne świętowanie odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji Dotknij teatru. Zgodnie z jej zasadą spotykamy się, by poznawać – doświadczać – zrozumieć – pokochać. My dorzucamy jeszcze: by tworzyć!

Z dziećmi w wieku 2-3 lata oraz ich opiekunami wyruszymy w podróż do egzotycznej dżungli. Spotkamy w niej dzikie zwierzęta, a dzięki maskom teatralnym, które sami stworzymy, staniemy się mieszkańcami tropikalnego lasu. Z dziećmi w wieku 4-6 lat będziemy eksperymentować z wyobraźnią teatralną. Wspólnie stworzymy kolorowego ptaka, któremu doprawimy skrzydła pasji, by poszybował jak najwyżej.

O godz. 18:00 w warsztatowych działaniach z młodzieżą i osobami dorosłymi skonstruujemy instalację artystyczną, będziemy szukać wspólnych ścieżek twórczych, a w tym, co nas dzieli, zobaczymy bogactwo nowych możliwości.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 23 marca drogą mailową lub telefoniczną.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmuje Agnieszka Zakrzewska: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl, (56) 652 27 55

„Poranne figle, psoty i żarty" oraz „Teatralny rozruch" to comiesięczne, teatralne warsztaty wielopokoleniowe adresowane do dzieci w wieku od 4 do 10 lat wraz z opiekunami. Kolejne spotkanie obu grup warsztatowych już 17 marca.

W dniach 23-25 marca osoby zainteresowane teatrem i działaniami z pogranicza teatru i muzyki zapraszamy na warsztaty teatralne „Teatr-muzyka-ruch".

A w kwietniu zapraszamy na warsztaty dramowo-teatralne „Mądrzy w emocjach", prowadzone przez Martę Jankowską - trenerkę dramy, aktorkę i założycielkę Teatru Uciśnionych. Popracujemy nad emocjami i skuteczną komunikacją.

Wszystkie informacje o naszych warsztatach i szkoleniach dostępne są na stronie: www.woak.torun.pl

Magda Jasińska
Materiał organizatora
10 marca 2018

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia