Wciągający, poruszający, nowoczesny i oryginalny

"Jesus Christ Superstar" - reż. Jakub Wocial - Teatr Rampa w Warszawie

Gwiazdy Sceny Muzycznej Teatru Rampa – wokalista Jakub Wocial oraz choreograf i tancerz Santiago Bello burzliwie oklaskiwani w inscenizacji największych przebojów Queen – „Rapsodii..." zapraszają teraz na wyreżyserowaną przez siebie inscenizację Jesus Christ Superstar" – jednego z najsłynniejszych musicali świata.

Jego premiera odbyła się przed ubiegłoroczną Wielkanocą, odnosząc nieprzeciętny sukces zarówno wśród Widzów jak i recenzentów. Jakub i Santiago porwali publiczność energią twórczej świeżości i pomysłowości scenicznej, tworząc rockowe widowisko, które dotyka każdego i wprowadza w świat mocnych, bardzo osobistych wrażeń. Ogromne emocje i zaangażowanie emanują z wokali, gestów i tańca wspaniałych, młodych wykonawców, którzy przedstawiają historię Jezusa w sposób niezwykle wciągający i poruszający a przy tym nowoczesny i oryginalny. Spektakle tylko w marcu i kwietniu przed Wielkanocą 2017.

___

Jezus śpiewa bosko! Inscenizacja kultowego musicalu "Jesus Christ Superstar" w Teatrze Rampa to połączenie bardzo dobrych wokali z bezbłędną choreografią.
Jakub Panek, Gazeta Wyborcza

___
Jakub Wocial jako Jezus jest znakomity wokalnie...(...) Na Targówek powrócił duch musicalu(...)
Jan Bończa-Szabłowski, Rzeczpospolita

___

Trudno nie dać się porwać tej rock operze. Coś dla siebie znajdą i muzyczni fanatycy, i miłośnicy tańca, i ci, którzy przyszli w poszukiwaniu dobrej rozrywki. Supergwiazda lśni w Teatrze Rampa. Joanna Dreczka, Dziennik Teatralny

___

Sztuka będzie zapamiętana dzięki aktorom i tancerzom. A że był to sukces, świadczyć może reakcja wypełnionej w komplecie sali, która owacyjnie podziękowała uczestnikom tego show.
Michał Bigoraj, Infomusic.pl

___

TEATR RAMPA, ul. Kołowa 20, 22 679 50 51, PR teatru wew.145

(-)
Materiał Teatru
23 marca 2017
Portrety
Jakub Wocial

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...