Weekend w Teatrze Lalki i Aktora

"Królestwo Koralowej Rafy" - reż. M. Ordak-Świątkiewicz - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

13 oraz 27 października o godz. 12.30 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu odbędzie się spektakl "Królestwo Koralowej Rafy" Marty Guśniowskiej w reż. Marioli Ordak-Świątkiewicz.

Przedstawienie przenosi nas do świata podwodnego królestwa Rafy Koralowej, pełnego krewetek, małży, ośmiornic, skorupiaków i wielu innych morskich stworzeń. Życie poddanych byłoby wspaniałe, gdyby nie rządy despotycznego króla Rafaela. Sprawiedliwości staje się zadość, gdy król zostaje skazany na wygnanie na Wyspę Tyranów. Piękna królewna Delfina pragnie uratować swojego ojca, ale nikt z poddanych nie zamierza jej pomóc, oprócz sepleniącej Rekiny żądnej przygód. To za jej sprawą Delfina trafia na okręt słynnego Piraniella, zwanego „księciem piratów", który jako jedyny ośmielił się wyruszyć na Wyspę Tyranów.

Dzięki podróży i napotkanym osobom Delfina uzmysławia sobie, że król Rafael naprawdę jest tyranem. Trudno jej uwierzyć  w całe zło, którego dopuścił się jej ojciec. Czy odważnej Delfinie uda się uratować króla? Czy może zawróci z drogi, kiedy pozna całą prawdę o swoim ojcu? Czy odwzajemni ona miłość Piraniellowi? Wyruszmy wspólnie w tę podróż ku przygodzie i przekonajmy się o tym.

Marlena Jasińska-Denst

Grupa wiekowa: od 5 lat

Czas trwania spektaklu: 70 minut

Cena biletu:

normalny – 17 zł,
ulgowy – 15 zł

Rezerwacja:  poniedziałek –  piątek (w dni robocze) w godz. 900-1500 tel. 74 666 73 40.
Kasa biletowa czynna godzinę przed spektaklem tel. 74 666 73 41.

(-)
Materiał Teatru
9 października 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia