Weekend z Teatrem Lalki i Aktora

"U/rodziny" - reż. Ewelina Ciszewska - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godz. 18.00 w Amfiteatrze przy pl. Teatralnym odbędzie się kolejne przedstawienie z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu”. Tym razem Teatr zaprezentuje spektakl „U/RODZINY” w reż. Eweliny Ciszewskiej.

„U/RODZINY" to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i...komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz  o wzajemnych oczekiwaniach.

„U/RODZINY" to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych  i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.

Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką  spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

Spektakl Stowarzyszenia TE-ART w Wałbrzychu oraz Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych.

Na „U/RODZINY" zapraszamy także 25 sierpnia o godz. 12.00 do Parku Szwedzkiego w Szczawnie-Zdroju.

„U/RODZINY"

Grupa wiekowa: od 3 lat

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Wstęp wolny!

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie zostanie przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a.

(-)
Materiał Teatru
22 sierpnia 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...