Wieczór kabaretowy w wykonaniu Andrzeja Poniedzielskiego

Spotkanie z artystą odbędzie się 18 listopada 2018 r., o godz. 18.00 w polkowickim kinie

Już niebawem w Polkowickim kinie wystąpi Andrzej Poniedzielski, który podczas kabaretowego wieczoru wprowadzi nas w klimat listopadowej melancholii i opowie o relacji: KOBIETY, MĘŻCZYZNY oraz pojęciu SZCZĘŚCIA.

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na wieczór kabaretowy w wykonaniu Andrzeja Poniedzielskiego.

Zapraszamy na sporą dawkę dekadenckiego humoru i dużą miarę inteligentnej satyry, a to wszystko podczas spotkania w dniu 18 listopada 2018r., o godz. 18.00.

Andrzej Poniedzielski - satyryk, humorysta, poeta, pieśniarz, autor tekstów piosenek, twórca scenariuszy, reżyser i konferansjer. Wielokrotnie nagradzany twórca. Używany przez niego, w zapowiedziach i ponadprzeciętnych dygresjach, plastyczny język, doprowadził do uhonorowaniu artysty laurami takimi jak: Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny, czy odznaczeniem „Zasłużony Kulturze-Gloria Artis".

Już wkrótce w polkowickim kinie spotkanie z tym wyjątkowym człowiekiem, który będąc największym scenicznym „smutasem", potrafi rozbawić do łez. Podczas występu artysta przedstawi humorystyczne monologi, wiersze i piosenki, w znany sobie sposób osobliwego spokoju i odprężenia. Temat spotkania oscylować będzie wokół relacji znaczeń: KOBIETY, MĘŻCZYZNY i SZCZĘŚCIA. Czy będzie to trójkąt dramatyczny? O tym przekonamy się poddani refleksji niedzielnego wieczoru.

Zapraszamy wszystkich żądnych niecodziennej retoryki i poetyckiego spojrzenia na świat.

Więcej informacji o wieczorze kabaretowym na stronie: www.pca.pl

 

(-)
Mateirał Organizatora
12 października 2018

Książka tygodnia

Pomarli
Wydawnictwo Czarne
Waldemar Bawołek

Trailer tygodnia