Wieczorynka w Amfiteatrze

"U/rodziny" - reż. Ewelina Ciszewska - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

16 sierpnia o godz. 18.30 zapraszamy do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na spektakl „U/RODZINY” w reż. Eweliny Ciszewskiej – kolejny z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu”, który organizowany jest przez Teatr oraz Gminę Wałbrzych.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienia zostaną przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a.

„U/RODZINY" to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i...komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz
o wzajemnych oczekiwaniach.
„U/RODZINY" to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych
i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.
Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

KOLEJNE PREZENTACJE „Wieczorynek z TLiA w Wałbrzychu":

23.08 godz. 18.30 „Co w strachu piszczy?"
30.08 godz. 18.30 „Och, Emil!"

Marlena Jasińska-Denst
Materiał Teatru
12 sierpnia 2014

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia