Wielkanocne budzenie do miłości

Spektakl Teatru Rampa bogatszy o nowe piosenki

"MusicaLove" Teatru Rampa już w kwietniu wzbogaci się o dodatkowe songi z rockowego musicalu wszech czasów - "Jesus Christ Superstar" wprowadzając nas w niepowtarzalną wielkanocną atmosferę. Z tego kultowego musicalu Webbera pojawi się w sumie aż 8 songów o niezwykłej historii bosko-ludzkiej miłości, a wszystkie w języku polskim! Zapraszamy już 11,12,13 kwietnia...

"MusicaLove"- to niezwykły projekt Jakuba Wociala i Teatru Rampa, w którym miłość, muzyka i taniec przenikają się nawzajem. Znakomite wykonania miłosnych przebojów ze światowych musicali, w dodatku w polskich przekładach, wywołują niespotykane wprost emocje. Zwykle ten wieczór kończy się owacjami na stojąco i bisami na życzenie publiczności!

To, co zdecydowanie wyróżnia "MusicaLove" na tle poprzednich koncertów "Broadway Street" to wykonywanie myzyki przez orkiestrę pod kierunkiem Tomasza Filipczaka oraz wprowadzenie układów choreograficznych wyreżyserowanych przez Santiago Bello, występujacego w tym spektaklu. Okazuje się jednak, że ten niezwykły projekt rozwija się i dojrzewa z każdą kolejną edycją, reagując przy tym na odbiór publiczności.

Dlatego już w kwietniu "MusicaLove" wzbogaci się o dodatkowe songi z rockowego musicalu wszech czasów - "Jesus Christ Superstar", wprowadzając nas tym samym w niepowtarzalny klimat Świąt Wielkanocnych. Z tego kultowego musicalu Andrew Lloyda Webbera usłyszymy w sumie aż 8 songów o niezwykłej historii bosko-ludzkiej miłości a wśród nich słynne Everthing's AlRight, I' Don't Know How to Love Him, Poor Jerusalem, Gethsemane i oczywiście tytułowe Superstar, a wiekszość z nich będzie śpiewana po polsku!

W dalszej części wieczoru pojawia się najsłynniejsze miłosne przeboje z musicali: Evita, Sunset Boulevard, Cats, Upiór w operze, West Side Story, Les Miserables i Love Never Dies. Polskie przekłady wiekszości wykonywanych przebojów emanują nowymi emocjami, podkreślając istotę oryginalnego tekstu.

Nowe oblicze "MusicaLove" - artystycznego połączeniem miłości i muzyki w przebojach ze światowych musicali urzeka pięknem, świeżością i zachwyca światowym poziomem wykonawców - zarówno muzyków, tancerzy jak i wokalistów.

(-)
Materiały Teatru
1 kwietnia 2014

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia