Wielkie urodzinowe party w Amfiteatrze

"U/rodziny" - reż. Ewelina Ciszewska - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godz. 18.00 kolejne przedstawienie z cyklu "Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu". Tym razem Teatr zaprezentuje spektakl "U/RODZINY" w reż. Eweliny Ciszewskiej. Wstęp wolny.

"U/RODZINY" to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i.. .komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

"U/RODZINY" to między-pokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiona dawką humoru i refleksji.

Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

Spektakl Stowarzyszenia TE--ART w Wałbrzychu oraz Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie zostanie przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a.

Do końca wakacji w Amfiteatrze zobaczymy jeszcze "Koziołka Matołka". Ta bajka zaplanowana jest na sobotę, 31 sierpnia, również na godz. 18:00. Pierwszy spektakl, który po letniej przerwie zagości na scenie w siedzibie Lalek przy ul. Buczka, to "Le Filo Fable". Zapraszamy na niego już w niedzielę, 1 września na godz. 12:30

(-)
Tygodnik Wałbrzyski
23 sierpnia 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia