Władca w Lalkach

"Władca Skarpetek" - reż. Jacek Timingeriu - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W najbliższą niedzielę (23.01) zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na WŁADCĘ SKARPETEK w reż. Jacka Timingeriu. To zabawna i pouczająca historia, dedykowana dzieciom w wieku 3+.

Bohaterem spektaklu Jacka Timingeriu jest mały chłopiec o imieniu Jaś, który zgubił tytułową Skarpetkę. Chłopak w poszukiwaniu swej zguby wyrusza w nocną podróż poszukiwawczą, która wiedzie przez jego... dom. Co mogło się stać ze Skarpetką? Czyżby ktoś na złość ją schował? A może nawet ukradł? Czy to krasnoludki podkradają w nocy skarpetki i robią sobie z nich czapeczki? Może zginęła w praniu, pożarta przez pralkę? A może to Władca Skarpetek?

Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, Jaś wkracza w świat ożywionych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się paru prawd o szacunku dla otaczających go rzeczy oraz o utrzymywaniu porządku w domu.
"Władca skarpetek, to nietypowa podróż przez świat pełen dźwięków, rytmów i muzyki, które towarzyszą bohaterowi oraz widzom przez cały spektakl.

WŁADCA SKARPETEK
23.01/ niedziela/ 12:30/ Duża Scena przy Brzechwy
Bilety: bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

Karolina Sobolewska
Materiał Teatru
18 stycznia 2022
Portrety
Jacek Timingeriu

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia