WTW zagra w Orkiestrze!

"Radio Armageddon. Transmisja" - reż. Tomasz Hynek - Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego

Spektakl RADIO ARMAGEDDON.TRANSMISJA Wrocławskiego Teatru Współczesnego według świetnej powieści Jakuba Żulczyka zostanie zagrany 10 stycznia na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bilety w tym dniu będą kosztować tylko 17 zł. Część dochodu przeznaczymy dla WOŚP. Oprócz tego orkiestrowe puszki będą krążyć wśród widzów w foyer przed i po przedstawieniu. Zapraszamy o nietypowej porze: początek o godz. 15.00. Kawiarenka teatralna czynna będzie już od godz. 14.00.

W spektaklu wystąpią: Aleksandra Dytko, Zina Kerste, Beata Rakowska, Piotr Bondyra, Maciej Kowalczyk, Krzysztof Kuliński, Konrad Wosik oraz zespoły: EVIDENCE BASED MEDICINE, KULTURA UPADŁA i PEOPLE OF THE HAZE.

RADIO ARMAGEDDON. TRANSMISJA w reżyserii Tomasza Hynka to prowokacyjny spektakl o buncie, narkotykach, przyjaźni i miłości w czasach konformizmu i komercji. W pierwszej realizacji scenicznej prozy Jakuba Żulczyka zobaczymy brawurową grę aktorów, projekcje w przestrzeni sceny i widowni, występujące "na żywo" wrocławskie zespoły muzyczne.
więcej o spektaklu:
http://www.wteatrw.pl/index.php/przedstawienia/radio-armageddon-transmisja

(-)
Materiał Teatru
7 stycznia 2016

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia