Wydarzenie z okazji 15-lecia

"Barakah Songs" - reż. Ana Nowicka - Teatr Barakah w Krakowie

To już 15 lat 15 lat, odkąd Ana Nowicka i Monika Kufel stworzyły "Szafę", 15 lat od pierwszych spektakli na Kanoniczej, w innych miejscach potem sceny na Szerokiej, aż w końcu w naszej obecnej siedzibie przy Paulińskiej. 15 lat i 40 premier, setki aktorów, muzyków, artystów tysiące widzów!

"BARAKAH Songs" będzie wydarzeniem teatralno-muzycznym, podczas którego aktorzy i muzycy obecnie lub w przeszłości współpracujący z Teatrem BARAKAH zaprezentują utwory ze spektakli wyprodukowanych przez 15 lat działalności. Na 40 premier Teatru BARAKAH z lat 2004-2018 30 to spektakle muzyczne, twórcy wydarzenia będą wybierać więc z blisko 160 utworów.

To nie będzie zwykły koncert! To będzie opowieść o 15 latach istnienia Teatru BARAKAH, o naszych produkcjach, scenach, przyjaciołach, z dodatkiem elementów wizualnych. Będzie to wydarzenie niepowtarzalne!

Jednym z punktów wieczoru będzie występ Renaty Przemyk, znanej polskiej piosenkarki i kompozytorki związanej z Teatrem BARAKAH nieprzerwanie od 2010 roku, która w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej.

Reżyseria: Ana Nowicka, muzyka na żywo: Mikołaj Franczak, Karol Masternak, Filip Nowakowski
obsada:
Lidia Bogaczówna, Aleksandra Konior, Monika Kufel, Ana Nowicka, Krzy-sztof Bochenek, Rafał Kozok, Bartłomiej Kwiatkowski, Paweł Plewa, Karol Śmiałek, Paweł Wolsztyński

(-)
Materiał Teatru
27 listopada 2019

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...