Wyjątkowy koncert

Olga Bończyk zaśpiewa piosenki Kaliny Jedrusik w Filharmonii Podkarpackiej

Już 30 października w Filharmonii Podkarpackiej, odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszmy piosenki wielkiej artyski Kaliny Jędrusik w wykonaniu Olgi Bończyk.

Olga Bończyk zaśpPiosenki Kaliny Jędrusik zna każdy Polak. "Nie budźcie mnie", "S.O.S", "Na całej połaci śnieg", "Jesienna dziewczyna" oraz inne przeboje skomponowane i napisane przez legendy polskiej muzyki (m.in.: J. Wasowski, J. Przybora, W. Młynarski, A. Osiecka) na stałe wpisały się złotymi literami w karty historii polskiej piosenki. Po dwudziestu latach od śmierci Wielkiej Artystki, jako pierwsza sięgnęła po nie Olga Bończyk. Aranżacje przygotowali Henryk Jan Botor i Jacek Piskorz. Połączenie doskonałego warsztatu aktorskiego, umiejętności interpretatorskich oraz pięknego głosu Olgi Bończyk sprawia, że piosenki Jędrusik w jej wykonaniu to prawdziwa uczta muzyczna dla słuchaczy.

Zapraszamy 30 października 2013 r. godz. 19:00

Filharmonia Podkarpacka

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej

Jacek Rogala - dyrygent

Olga Bończyk - śpiew

W programie: piosenki Kaliny Jędrusik

Bilety w cenie 40 zł - normalny 30 zł - ulgowy - do nabycia w Kasie Filharmonii Podkarpackiej oraz online na www.filharmonia.rzeszow.pl

 

(-)
www.resinet.pl
29 października 2013

Książka tygodnia

Słownik biograficzny teatru polskiego, tom III: 1910-2000
Instytut Sztuki Polskiej Akademii Nauk,
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia