Wyjazd do teatru do Warszawy

Klub Przyjaciół Teatru "Radości" Kielce

Klub Przyjaciół Teatru "Radości" organizuje kolejny wyjazd do teatru. Jak zapowiada organizator, wiceprezes "Radości" Mariusz Słowiński, dla konecczan zarezerwowane są miejsca w trzech pierwszych rzędach na spektaklu "Berek czyli upiór w Moherze" w Teatrze Kwadrat

Od kilku lat Stowarzyszenie Abstynentów Klubu "Radość" promuje sztukę teatralną poprzez zapraszanie do Końskich gwiazd polskiej sceny, a znacznie częściej organizując wyjazdy do teatrów w Kielcach, Łodzi, Krakowie. Wszystko za sprawą prawdziwego miłośnika sztuki teatralnej, który w "Radości" pełni funkcję wiceprezesa - Mariusza Słowińskiego. Mariusz postanowił połączyć swoją pasję z działalnością profilaktyczną i tak narodziła się tradycja teatralnych wycieczek klubu.

- Na pierwsze wyjazdy ledwo mogliśmy zapełnić wynajętego busa - opowiada Mariusz Słowiński. - Teraz czasami brakuje wolnych miejsc w dużym autokarze. W naszych wycieczkach biorą udział już nie tylko członkowie klubu i ich rodziny, ale także ludzie zupełnie niezwiązani z "Radości", ale tak jak ja kochający teatr.

Tym razem Mariusz Słowiński ma wielki powód do zadowolenia, bowiem dzięki przyjaźni ze znaną aktorką Ewą Kasprzyk, która gościła w naszym domu kultury we wrześniu 2010 roku, udało mu się dla nas zarezerwować trzy pierwsze rzędy w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Obok Ewy Kasprzyk, która gra "moherówę" w komedii zobaczymy Pawła Małaszyńskiego w roli "geja". - To odtwórcy głównych ról - informuje Mariusz. - W "Berku" grają także Katarzyna Glinka i Ilona Chojnowska oraz Marcin Kwaśny i Sebastian Cybulski. No i mamy dla uczestników wycieczki niespodziankę - po spektaklu spotkanie z aktorami, możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć czy otrzymania autografu.

Zapisy u Mariusza (telefon 669 636 293 begin_of_the_skype_highlighting              669 636 293      end_of_the_skype_highlighting) do 12 października. Wyjazd w niedzielę, 21 października, o godzinie 15. Spektakl o godzinie 19.30, powrót około godziny 1. Koszt biletu i transportu 135 złotych.

(-)
Materiał Organizatorów
18 września 2012

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia