Wystartowały Słoneczniki 2016!

Słoneczniki 2016

Już w poniedziałek 13 czerwca ruszają zgłoszenia najbardziej wartościowych i rozwojowych inicjatyw dla dzieci które odbyły się na przełomie lat 2015/2016 roku (1 lipca 2015 - 30 czerwca 2016).

Szanowni Państwo, wystartowały Słoneczniki 2016!

Już po raz szósty w Krakowie, piąty w Warszawie i pierwszy raz na terenie województwa śląskiego rodzice i grono ekspertów będą zastanawiać się, w czyje ręce powinny trafić statuetki.

Jak co roku, zachęcamy do zgłaszania najlepszych, najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci, które odbyły się na przełomie lat 2015/2016 roku (1 lipca 2015 - 30 czerwca 2016).

Największe polskie miasta oferują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, nie brakuje warsztatów, festiwali czy koncertów. Jednak nie wszystkie zasługują na uwagę, a niektórych wprost nie można przegapić! Jak wybrać te najlepsze? Pytanie to stało się przyczyną powstania akcji Słoneczniki, która wyłania najwartościowsze inicjatywy z oferty kulturalnej dla dzieci.

Ale nie jest to możliwe bez Was, Rodziców – jesteście najlepszymi ekspertami w tym temacie.

Dlatego prosimy o Wasze głosy i odpowiedź na pytanie: które wydarzenia polecasz jako najlepsze dla rozwoju Twojego dziecka? Która inicjatywa niosła za sobą najwięcej korzyści i radości?

Pomóżcie nam dotrzeć do organizatorów, których trud warto nagrodzić.

Inicjatywy można zgłaszać
do 10 lipca poprzez krótki
formularz zgłoszenia inicjatywy (kliknij).

Wybieramy wydarzenia, które odbyły się w okresie lipiec 2015 – czerwiec 2016. Inicjatywy można przypisać do jednej lub kilku z sześciu kategorii: język, logika, sztuka wizualna, muzyka, ruch, przyroda. Opierają się one na koncepcji inteligencji wielorakich opracowanej przez H. Gardnera.

Pamiętajcie, że co roku nagradzamy wielu Rodziców za pomoc, za opisy oraz wyjątkowo rzetelne uzasadnienia wyboru inicjatywy!

Dodatkowo, konkurs wspierają merytorycznie psycholodzy, pedagodzy oraz profesjonalne jury składające się z przedstawicieli środowiska naukowego (m.in. pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego) i ekspertów-praktyków w dziedzinie psychologii i pedagogiki dziecięcej.

(-)
Materiał organizatora
15 czerwca 2016

Książka tygodnia

Trailer tygodnia