Wystawa i film

„Tu był i... będzie teatr" - wystawa i film dokumentalny przy Placu Teatralnym w Bydgoszczy

21 czerwca o godzinie 12:00 przy Placu Teatralnym Teatr Kameralny w Bydgoszczy otworzy wystawę promującą film dokumentalny „Tu był i... będzie teatr" prezentującą teatralne archiwalia i historię budynku przy Grodzkiej.

W wydarzeniu potwierdzili obecność m.in. Dyrektor Biura Kultury Bydgoskiej, pani Magdalena Zdończyk oraz Dyrektor Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy, pan Krzysztof Gonia. Głos zabiorą m.in. Pani Prezydent Iwona Waszkiewicz oraz Dyrektor Teatru, Mariusz Napierała. Zapowiemy także premierę dokumentu.

Zapraszamy media do udziału w tym wydarzeniu. Chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania i przedstawię szczegóły przedsięwzięcia. Bardzo proszę, zgodnie z zaproszeniem stanowiącym załącznik do tej wiadomości, o potwierdzenie udziału mailem zwrotnym do 14 czerwca. Teatr nie tylko był i będzie, ale przede wszystkim – jest. Chcemy wyraźnie zaznaczyć ponowną obecność Teatru Kameralnego na kulturalnej mapie miasta i podkreślić jego istotną, wielowiekową już rolę dla rozwoju Bydgoszczy. Pozostaję w kontakcie.

Anna Mochalska
Materiał organizatora
9 czerwca 2022

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia