Wyuzdany plan lalkowy u Arlekina

"Dura Sex Sed Sex czyli Tuwim dla dorosłych" - reż. Patryk Steczek - Teatr Lalek Arlekin

"Dura Sex Sed Sex" tudzież Seksperymentum na troje aktorów i wyuzdany plan lalkowy" wg tekstów Tuwima to nowa propozycja dla starszych widzów Teatr Arlekin. Spektakl o tajemnicach alkowy. Premiera 26 października.

Każde dziecko wie, że Julian Tuwim to znany autor wierszyków dla dzieci. Ale nie każdy dorosły wie, że Tuwim często i chętnie dotykał spraw, które chowają się za kotarą alkowy. DURA SEX SED SEX to parafraza autorstwa Juliana Tuwima łacińskiej sentencji: dura lex, sed lex - twarde prawo, ale prawo. Jego twórczość jest idealną ilustracją ewolucji stosunków damsko - męskich. Od wieków mężczyźni składali kobiety na ołtarzu swych pragnień, przepełnieni poczuciem wyższości. A może tylko im się tak wydawało?

Wszystkich dorosłych, którzy chcą poznać rozwiązanie tej zagadki, Teatr Lalek Arlekin zaprasza 16.10. godzina 19:00 na premierę spektaklu do Domu Literatury ul. Roosevelta 17 (obowiązują zaproszenia) lub do Klubu Scenografia ul. Zachodnia 81/83, gdzie gramy w czwartek 17.10; niedzielę 20.10 i niedzielę 27.10 o godzinie 19:00 -wstęp bezpłatny.

(-)
Materiał Teatru
11 października 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia