Z Syreny z prezentami

"Kot w butach" - reż. Jacek Bończyk - Teatr Syrena w Warszawie

Słynny warszawski Teatr Syrena przyjeżdża do Kielc z magicznym spektaklem. "Kot w Butach" to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Dla małych widzów Święty Mikołaj będzie rozdawał słodkie upominki. Zobaczymy go w sobotę, 14 grudnia.

Musical rodzinny w oparciu o znaną wszystkim baśń Charlesa Perraulta w adaptacji aktora i wokalisty Jacka Bończyka jest opowieścią o przyjaźni i pielęgnowaniu marzeń. Przedstawienie nie zmienia morału XVII-wiecznej baśni, a jedynie ją uwspółcześnia i wzbogaca o wątki edukacyjne. Oglądając spektakl dowiemy się, dlaczego warto dbać o las, mieć przyjaciół, chodzić do szkoły i dla kogo warto się uczyć. Spektakl zachwyca wspaniałą choreografią, świetną charakteryzacją i wpadającą w ucho muzyką. Zarówno główni bohaterowie, jak i postacie drugoplanowe są barwne i przyciągające uwagę. Postać narratora, dzięki swojej energii i pomysłom, ma tak znakomity kontakt z dziećmi, że już po kilku minutach cała sala śpiewa i klaszcze w rytm piosenek wykonywanych przez aktorów. Wszystko to sprawia, że widowisko jest doskonałą okazją do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych. Czas trwania spektaklu 120 minut (wraz z przerwą). Mali widzowie po spektaklu będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem i otrzymać od niego słodki upominek.

Spektakl będzie wystawiony w sobotę, 14 grudnia, o godzinach 14 i 17 na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Bilety w cenach: 60 zł I miejsca, 50II miejsca, 40 zł II miejsca do nabycia: Polskie Biuro Podróży, Kielce, ul. Sienkiewicza 26, kasy Kieleckiego Centrum Kultury. Sprzedaż online serwis bilety 24pl. Rezerwacje oraz sprzedaż dla grup zorganizowanych Prom Art tel. 504-131-905. Szczegóły: www.promart-kielce.pl.

AWA
Echo Dnia
11 grudnia 2013

Książka tygodnia

Banksy
Wydawnictwo ARKADY
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia