Zabierz mamę do Opery!

Dzień Matki w Operze Krakowskiej

Z okazji nadchodzącego Dnia Matki Opera Krakowska przygotowała ciekawą
promocję. Szczegóły poniżej.

„Zabierz mamę do Opery!" To propozycja dla tych, którzy chcą wspólnie ze swoją mamą spędzić Dzień Matki w naszym teatrze.

W dniu święta naszych mam najczęściej obdarowujemy je bukietem kwiatów. Zachęcamy, aby tym razem sprawić mamie niecodzienny prezent i zaprosić ją do spędzenia rodzinnego popoudnia w Operze Krakowskiej. 

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą zakupu biletów na opowieść muzyczną "Mały lord" (26.05). Na hasło "Zabierz mamę do Opery!", przy zakupie dwóch biletów, na miejsca w loży marszałkowskiej oraz w rzędach 5,6,11 i 12 amfiteatru, jeden z nich będzie kosztował 1 zł. Rezerwacja rozpocznie się 24 marca. Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona. 

Przed i w przerwach spektaklu na antresowli przygotowanych zostanie wiele niespodzianek dedykowanych specjalnie mamom. 

Również z okazji Dnia Dziecka nasz teatr, jak co roku, przygotowuje wiele atrakcji dla najmłodszych. Przed i po spekataklu "Księga lasu", dzieci będą mogły lepiej poznać Operę, m.in. poprzez udział w kąciku modniarskim, warsztatach plastycznych i innych operowych niespodziankach. Rezerwacja na spektakl rozpoczyna się 2 kwietnia br. 

 

Anna Barańska
Mateiały organizatora
21 marca 2013

Książka tygodnia

Alef
Państwowy Instytut Wydawniczy
Jorge Luis Borges

Trailer tygodnia