Zaczynamy w przyszłym tygodniu!

28. Plebiscyt Publiczności "O Dziką Różę"

Drodzy Państwo, to nie pomyłka. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy pokazy spektakli w ramach zaległego 28. Plebiscytu Publiczności "O Dziką Różę", który w zeszłym roku po raz kolejny zmuszeni byliśmy odwołać z powodu pandemii. Poniżej szczegóły organizacyjne:

Bezpłatny przegląd premier sezonu 2019/2020

Zmieniamy regulamin plebiscytu, który nie mógł się odbyć wcześniej z powodu pandemii, ale niezmiennie wybieramy najlepszą aktorkę, aktora i spektakl sezonu.

Do maja 2022 roku w ramach plebiscytu zaprezentujemy następujące spektakle:

- „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa" wg. C.S. Lewisa, adapt. Radosław Paczocha, reż. Gabriel Gietzky 12 stycznia godz. 18.00
„- Och, te duchy!" Eduardo De Filippo, reż. Dan Jemmett 20 stycznia godz. 19.00
- „Schwarzcharakterki" Martyny Wawrzyniak, reż. Remigiusz Brzyk 18 lutego godz. 19.00
- „Wiśniowy sad" Antoniego Czechowa, reż. Krzysztof Rekowski 24 lutego godz. 19.00
- „Wiosenna bujność traw" tekst i reż. Michał Siegoczyński 11 marca godz. 19.00
- „Hańba" inspirowana powieścią Johna Maxwella Coetzeego, scen. Dorota Semenowicz, Maciej Podstawny, reż. Maciej Podstawny

BILETY

Bilety na poszczególne spektakle rezerwować można w dniu ich prezentacji od godz. 12.00 tylko telefonicznie pod numerami: 41 344 75 00 oraz 512 945 191

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa bilety. Na spektakle prezentowane w ramach plebiscytu obowiązuje limit zapełnienia widowni, w związku z czym osoby rezerwujące bilety proszone są o udzielenie informacji, czy posiadają certyfikat szczepienia, który będzie weryfikowany przy wejściu.

Pierwsza dzwoniąca osoba otrzyma podwójne zaproszenie na koncert finałowy.

GŁOSOWANIE

Głosy można oddawać na kuponach dostępnych w Teatrze w dniu prezentacji spektaklu (urna na głosy ustawiona będzie w tym dniu w foyer od godz. 18.00 do pół godziny po zakończeniu spektaklu).

Uwaga! Kupony nie będą dostępne w gazetach ani redakcjach kieleckich mediów.

Jedna osoba może oddać jeden głos.

KONCERT FINAŁOWY

3 lipca 2022 g. 19.00

Koncert Finałowy na zakończenie sezonu 2021/2022 będzie zwieńczeniem dwóch edycji plebiscytu. Wtedy też poznamy laureatów z dwóch sezonów.

Wszystkich z Państwa, którzy nie widzieli jeszcze wymienionych spektakli, albo chcieliby je sobie przypomnieć, bardzo proszę o kontakt.

Paulina Drozdowska
Materiał organizatora
5 stycznia 2022

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia