Zakończenie sezonu, czyli Eurazja i operowe Bakalie

Opera Bałtycka w Gdańsku

Opera zaprasza na uroczyste pożegnanie sezonu operowego w Gdańsku - 19.06.2011, godzina 11.00-18.00

Niemal przez cały dzień trwać będą operowe Bakalie. W ten dzień w Operze Bałtyckiej zagości moda i designe. Będzie można zakupić zarówno stroje operowe i baletowe (w ramach wyprzedaży kostiumów Opery Bałtyckiej), jak i nabyć ubrania i wiele innych gadżetów naszych trójmiejskich i polskich projektantów i artystów.

Godzina: 12.00
O tej godzinie rozpocznie się na scenie Opery Bałtyckiej uroczyste zakończenie zajęć Szkoły Tańca Bałtyckiego Teatru Tańca. Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkole zapraszamy na pokazy przygotowane przez uczestników wszystkich grup wiekowych szkoły tańca.

Godzina 19.00
W niedzielę pokażemy ostatni spektakl w tym sezonie oraz pożegnanie tytułu „Eurazja”, niezwykłego spektaklu Izadory Weiss do muzyki m.in. Bacha, Nigela Kennedy’go i zespołu Kroke, Bruno Coulaisa z filmów Don Juan i Himalaya, Lisy Gerrard, Michała Lorenca, zespołu Yamato i oryginalnej muzyki tybetańskiej.

Na wszystkich odwiedzających operowe Bakalie w kasie Opery Bałtyckiej czeka specjalna oferta cenowa na bilety ostatniego spektaklu "Eurazja". Do zobaczenia w najbliższą niedzielę w Operze Bałtyckiej!

(-)
Materiały Opery
18 czerwca 2011
Portrety
Izadora Weiss

Książka tygodnia

Paragon
Wydawnictwo Mamiko
Justyna Nawrocka

Trailer tygodnia