Zamiast do gabinetu

"Cudowna terapia" - reż. Dariusz Taraszkiewicz - Skene Agencja Aktorska

Warszawski spektakl będzie można zobaczyć we wrześniu na Winobraniowych Spotkaniach Teatralnych. "Cudowna terapia" z gwiazdami w Lubuskim Teatrze.


Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje". Terapia - to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację!

Zamiast do gabinetu - zapraszamy do teatru na "Cudowną terapię"!

Joanna - Dominika Ostałowska - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją i Walenty - (Marcin Kwaśny) - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej. Państwo Dorek to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty (Artur Pontek), tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera. Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji i oczywiście wspaniałych aktorów!

Niech nikt nie przegapi cudownej terapii!
"Cudowna terapia", Winobraniowe Spotkania Teatralne, 14 września 2018, godz. 19:00 - Scena duża
Rezerwacja biletów:
impresariat (tel. 68 452-72-72 w. 35,51,63)
kasa biletowa (tel. 68 452-72-72 w. 33)
sprzedaż internetowa:
www.bilety.teatr.zgora.pl

(-)
Materiał Teatru
26 lipca 2018

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...