Zamknięcie Teatru Żelaznego?

Kochani Widzowie,

Myśleliśmy, że najtrudniejszy czas mamy za sobą. W czasie wiosennego lockdown'u, wspieraliście nas przekładając bilety na lepsze czasy ale także robiąc zakupy w warzywniaku, który otworzyliśmy, by mógł utrzymać teatr i pracowników.

Robimy wszystko,by nadal grać jednak obostrzenia związane z liczbą sprzedawanych miejsc na widowni są zbyt niskie. Jak wiecie zawsze działaliśmy tak, by teatr był niezależny, także finansowo. Utrzymywaliśmy się z własnych wpływów, a ponieważ jest to rzadkość w świecie teatralnym, było powodem do dumy.

Obecna sytuacja teatru jest krytyczna i grozi mu trwałe zamknięcie.

Dlatego chcemy was prosić o pomoc...

PATRONITE - to platforma crowfoundingowa, czyli taka, która pozwala wspierać wybrany cel. Tu celem jest pomoc w utrzymaniu teatru przy życiu, dzięki regularnym wpłatom. Już od 10 zł miesięcznie.

Sami decydujecie jaką regularną kwotą chcecie nas wesprzeć. Co ważne w każdej chwili możecie zrezygnować z subskrybcji.

Klikając na link

Pomóż nam na PATRONITE (kliknij)
zobaczycie nasz profil na Patronite a tam w prosty sposób deklarujecie jaką kwotą będziecie nas wspierać. Co ważne w każdej chwili możecie zrezygnować z subskrybcji.

Inicjatywa powstania i rozwój Teatru Żelaznego to ewenement na skalę kraju. Wspólnie zbudowaliśmy jedno z najciekawszych miejsc kulturalnych na Śląsku.

Nie dajmy mu umrzeć.

(-)
Materiał Teatru Żelaznego
2 listopada 2020
Wątki
Kontrawirus

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...