Zapomnijmy o wszystkich dorosłych

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

W niedzielę, 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, po raz pierwszy w historii Teatru Muzycznego w Gdyni, jednego dnia odbędzie się pięć spektakli na trzech różnych scenach.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, w którym każdy z nas ma swoje święto. W tym szczególnym dniu zapomnijmy o wszystkich "dorosłych" sprawach i dajmy się ponieść dziecięcej fantazji podczas przygotowanych specjalnie na tę okazję aż 5 spektakli. Po raz pierwszy w historii Teatru Muzycznego w Gdyni jednego dnia odbędzie się pięć spektakli na trzech różnych scenach. Tego nie wolno przegapić!

Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy wiele atrakcji. Wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdyni Dzień Dziecka organizujemy pod hasłem "Bezpieczne wakacje". Przed każdym spektaklem gdyńscy policjanci opowiedzą o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, a przed Teatrem będzie czekał samochód strażacki, policyjny i karetka pogotowia. Po spektaklu każdy z widzów będzie miał okazję dokładnie zajrzeć w każdy zakamarek i pozna tajemnice działania uprzywilejowanych pojazdów.

Dla naszych najmłodszych widzów przygotowaliśmy specjalne upominki, które ufundowała firma Starpak - dziękujemy, że pomogliście nam aby na twarzy dziecka pojawił się uśmiech.

Do zobaczenia w Muzycznym!

Nie zapominamy również o dzieciach, które spędzą Dzień Dziecka w szpitalu. Jak co roku, nasi aktorzy odwiedzą małych pacjentów przebywających na Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Dzieci odwiedzi również Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek. Wspólna zabawa, tańce i śpiewanie piosenek oraz kolorowe, barwne kostiumy z naszych bajek umilą dzieciom ten świąteczny dzień. Mamy nadzieję, że nasza wizyta choć na chwilę pozwoli zapomnieć o chorobie.

(-)
Materiał Teatru
29 maja 2014

Książka tygodnia

Trening fizyczny aktora. Od działań indywidualnych do zespołu
Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT
Rodowicz Tomasz, Jabłońska Małgorzata, Toneva Elina

Trailer tygodnia