Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie

Act Out „Dzieci i Ryby głosu nie mają” - aut. Karolina Kurczak - Teatr Animacji w Poznaniu i Teatr Lalek "Pleciuga" w Szczecinie

W poniedziałek 25 września 2023 w Teatrze Animacji odbędzie się poznańska premiera spektaklu „Dzieci i ryby głosu nie mają" będącego częścią projektu ACT OUT realizowanego przez Interact Szczecin International i Rotary Club Szczecin International we współpracy z Teatrem Lalek "Pleciuga" w Szczecinie.

W poniedziałek 25 września 2023 w naszym Teatrze odbędzie się poznańska premiera spektaklu „Dzieci i ryby głosu nie mają" będącego częścią projektu ACT OUT realizowanego przez Interact Szczecin International i Rotary Club Szczecin International we współpracy z Teatrem Lalek "Pleciuga" w Szczecinie. Już dziś zapraszamy Was na to wyjątkowe wydarzenie!

Widowisko to swego rodzaju manifest, głos młodych ludzi w ich własnej sprawie. Nastoletni twórcy mówią w nim o trudach i wyzwaniach, które stawia przed nimi współczesność. Chcą być nie tylko wysłuchani, ale również domagają się prawa do uznania i uważnienia problemów będących ich udziałem. Udowadniają, że – wbrew popularnemu przysłowiu – dzieci mają głos.
Premiera odbyła się 3 czerwca w Teatrze Lalek Pleciuga.

Autorka tekstu: Karolina Kurczak, Interact Szczecin International oraz aktorka „Dzieci i Ryby głosu nie mają".
Inspiracją do stworzonego scenariusza było ponad 30 monologów napisanych przez młodzież licealną.
Zdjęcia oraz plakat promocyjny – Marta Dąbkowska – Interact Szczecin International.

Spektakl zagramy dwukrotnie o godz. 12:00 i 18:00.

Wstęp bezpłatny, w celu rezerwacji zaproszenia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów tel. 518 615 556, bow@teatranimacji.pl.

(-)
Teatr Animacji w Poznaniu
15 września 2023

Książka tygodnia

Aurora 2023. Sztuki finałowe/final list
Miejski Dom Kultury i Teatr Polski w Bydgoszczy
pod redakcją Davita Gabuni, Julii Holewińskiej, Agnieszki Lubomiry Piotrowskiej

Trailer tygodnia