Znane i lubiane od lat

W nowym sezonie teatralnym kontynuujemy działania sprzyjające integracji wielokulturowej i dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.

Przygotowaliśmy ofertę warsztatów dwujęzycznych (w języku polskim i ukraińskim) oraz poszerzyliśmy ofertę edukacyjną dla rodzin z dziećmi i grup zorganizowanych.

W repertuarze spektakl dla młodych widzów, który miał premierę na początku 2022 roku, Drzewo życzeń w reżyserii Mateusza Przyłęckiego, na podstawie książki Katherine Applegate. To mądra i wzruszająca historia o sile przyjaźni, która pomaga pokonywać przeciwności losu i uprzedzenia, o akceptacji oraz o tym, że warto być otwartym na innych.

Ponadto zapraszamy na spektakle od lat znane i lubiane przez naszych widzów: Pyza na polskich dróżkach - spektakl dla najnajów. Już teraz możemy zdradzić, że w planach mamy kolejną propozycję dla tej grupy wiekowej. Dla nieco starszych dzieci wracamy z Proszę Słonia, Dziewczynką z emocjami oraz Szewczykiem Dratewką.

Wznawiamy dawno niewidziane na naszej scenie spektakle: Arabelę oraz Dziób w dziób, teatralny przebój autorstwa Maliny Prześlugi. Interesującą propozycją dla młodzieży i dorosłych będzie teatralna dekonstrukcja filmu Krzysztofa Kieślowskiego Podwójne życie Weroniki.

W nowym sezonie czeka nas kolejna premiera, będzie to spektakl Alicja w Krainie Czarów, w reżyserii Jakuba Roszkowskiego.

Pełny repertuar na stronie: https://teatrandersena.pl/repertuar/
Informacje o rezerwacji i biletach: https://teatrandersena.pl/bilety/
Szczegółowe informacje o wydarzeniach edukacyjnych: https://teatrandersena.pl/edukacja/

 

Zapraszamy do magicznego świata Teatru Andersena!

Agata Will
Teatr Andersena w Lublinie
9 września 2022

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia