Bezwstydnie podglądamy gwiazdę

29 listopada, o godz. 19 w Teatrze Wilama Horzycy zostanie wystawiony spektakl "Własność znana jako Judy Garland". W roli zachodniej gwiazdy występuje ulubiona aktorka polskich widzów - Hanna Śleszyńska.

Sztuka "Własność znana jako Judy Garland" to szokująca, ale i wzruszająca opowieść o wielkiej aktorce

Garland to jedna z najlepszych aktorek filmowych w historii kina amerykańskiego, obdarzona wspaniałym głosem, znana z wielu znakomitych ról. Sztuka pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w duszę i odkrywać osobiste tajemnice. W 2006 r. przedstawienie podbiło Broadway. Główną rolę grała żona autora - Billy\'ego van Zandta - amerykańska aktorka Adrienne Barbeau.

U nas w roli zachodniej gwiazdy występuje ulubiona aktorka polskich widzów - Hanna Śleszyńska. Artystka w mistrzowski sposób wciela się w postać Judy, która jak każdy celebryta wiedzie podwójne życie - osobiste i to, które trafia na scenę, łamy pism, ekrany telewizorów i kin. Opowieść porywa widzów, którzy wraz z gwiazdą przeżywają jej wielkie miłości, namiętności, porażki i tragedie oraz walczą o jej szczęście i własną kobiecość. Występuje Hanna Śleszyńska oraz Piotr Tołoczko lub Hubert Podgórski.

Spektakl "Własność znana jako Judy Garland", pod patronatem "Nowości", zostanie wystawiony w Teatrze Wilama Horzycy w Toruniu we wtorek, 29 listopada, o godz. 19.jo
Nowości
18 listopada 2011