Bogusławski po wakacjach

Jest już dostępny wrześniowy repertuar Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego. Na kaliską scenę powrócą zarówno uwielbiane przez widzów hity, jak i najnowsze produkcje.

Sezon 2017/2018 rozpocznie muzyczne przedstawienie "Byłaś serca biciem. Piosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty". We wrześniu widzowie będą mieli również okazję ponownie zobaczyć głośny spektakl laureatki Paszportu Polityki Anny Smolar "Najgorszy człowiek na świecie" oraz "Rewizora" w reżyserii Norberta Rakowskiego.

Na Scenie Kameralnej Teatr zagra ostatnią premierę poprzedniego sezonu i pierwszą koprodukcję z Teatrem Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu - "Kokaina i sprawiedliwość dla wszystkich" [na zdjęciu]. Na scenę powrócą też dwie niezwykle popularne farsy: "Mayday" i "Szalone nożyczki". Najmłodsi widzowie będą mogli uczestniczyć w "NIEBOskłonie", czyli spektaklu dla najnajów - dzieci w wieku 0,5-3 lat.

Cały repertuar dostępny jest na stronie http://www.teatr.kalisz.pl/repertuar/kalendarium/. Podczas przerwy wakacyjnej Teatr zaprasza do zakupu biletów przez Internet.

Rezerwacje biletów realizowane są poprzez kontakt z Biurem Organizacji Widowni (tel. 62 760 53 10).(-) (-)
Materiał Teatru
19 lipca 2017