Dzień otwarty i pokazy egzaminów

19, 20 i 21 lutego Akademia Teatralna zaprasza na "Dobry Wieczór w AT" - cykl prezentacji wybranych pokazów egzaminacyjnych z sesji zimowej. 21 lutego odbędzie się także dzień otwarty Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej.

Kolejna edycja "Dobry Wieczór w AT" to unikalna szansa poznania słynnej warszawskiej Akademii Teatralnej od środka - okazja do spotkania ze znanymi artystami będącymi profesorami tej uczelni, jak również podpatrzenia jak wygląda kształcenie przyszłych aktorów.

Na trzydniowy cykl składają się pokazy wybranych egzaminów z ostatniej sesji egzaminacyjnej - z takich przedmiotów jak praca nad rolą, piosenka, sceny wierszem, prozą i technika mowy.

Ostatni dzień "Dobry Wieczór w AT" jest również dniem otwartym Wydziału Aktorskiego, w ramach którego na spotkaniach teoretycznych i praktycznych zainteresowani studiowaniem aktorstwa będą mogli się dowiedzieć jak zorganizowany jest egzamin wstępny, jakie są wymagania względem kandydatów, jak weryfikuje się ich od strony ruchowej, muzycznej i logopedycznej. Zapoznają się też z przykładowymi zadaniami aktorskimi, których można spodziewać się na egzaminie.

Całkowity dochód z "Dobry Wieczór w AT" przeznaczony będzie na Dom Artysty Weterana w Skolimowie.

***

Bilety na "Dobry Wieczór w AT":

technika i wyrazistość mówienia - 10 zł za pokaz,

"Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć" i "projekt zero: Walizka" - 20 zł każdy,

pozostałe pokazy - 15 zł każdy.

Sprzedaż biletów odbywa się drogą elektroniczną na stronie www.bilety.at.edu.pl do 18 lutego włącznie.

W czasie akcji "Dobry Wieczór w AT" kasa będzie czynna w hallu Akademii Teatralnej:

w piątek 19 lutego od godz. 17.00

w sobotę 20 lutego od godz. 15.30

w niedzielę 21 lutego od godz. 17.30.

Zapisy na dzień otwarty Wydziału Aktorskiego do 19 lutego, wyłącznie drogą mailową na adres: dzienotwartywa@at.edu.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz miejscowości.(-) (-)
Materiał nadesłany
18 lutego 2016